192 фіналісти вступили до престижних шкіл-пансіонів і коледжів, здобувши $50,000,000+ у стипендіях

UGS — це організація, орієнтована на результат. З 2015 року 192 наших фіналісти вступили до найкращих шкіл-пансіонів і коледжів США та світу на повні стипендії (зазвичай покривається вартість навчання і проживання). За ці 5 років наша кількість отриманих заявок зросла зі 100+ до 750+, і з прагненням створити потужний потік високоосвічених українців, ми збільшили щорічну кількість фіналістів із початкових 10+ до 50+. Наші фіналісти представляють кожну область України та Крим, а 40% заявок надходять із маленьких містечок та сіл України. Надзвичайно важливу роль у таких позитивних змінах відіграють наші Команда з академічних питань та Команда роботи зі школами-пансіонами та коледжами, які збільшують кількість менторів UGS та будують стратегічні зв’язки із закладами освіти. Окрім цього, ми не зупиняємо підтримку наших фіналістів після вступу до навчального закладу. Дбаючи про їхні подальші кар’єрні перспективи, ми вже побудували партнерство з 40 роботодавцями з України, щоб забезпечити UGS-студентів восьмитижневими літніми стажуваннями. Для збільшення впливу UGS, ми також підтримуємо наших фіналістів у створенні власних підприємницьких проєктів, що матимуть вплив на локальному та міжнародному рівнях.

Duke Kunshan UniversityMinerva SchoolsWellesley CollegeDartmouth College Lawrenceville SchoolFryeburg AcademyEpiscopal High SchoolDeerfield Academy

Приклад партнерських шкіл-пансіонів та коледжів

Зарахування фіналістів UGS до шкіл-пансіонів та коледжів

Місця літніх стажувань

fuelfinance
mazars
enzym-min
sector-x-accelerated-platform-
zeo-alliance
kyiv-post-min
deloitte
transparency-international-ukraine
unit-min
farmak
EEF CMYK UA -min
fab-lab
chervona-hvilya-min
800px-Logo of the Verkhovna Rada of Ukraine.svg
офіс-з-просування-експорту-україни-min
e-governance-for-accountability-and-participation-egap
ukraine-social-ventures-20301C41
amnesty-international-min
the-manoff-foundation-min
genesis-min
petcube-min
revenue-grid
data-root-labskbob
cassone-min
ta-ventures
BDO
Obrio

Ви роботодавець з України та хотіли б запропонувати стажування для наших студентів? Просимо звертатися на електронну адресу jlemesh@ugs.foundation.

Організації, засновані членами UGS громади

PrivacySpy Logo

PrivacySpy

Відкритий проєкт, згаданий у New York Times в 2020 році, який використовує стандартизовану рубрику, щоб вимірювати надійність політики конфіденційності за 10-бальною шкалою. PrivacySpy співзаснований Ігорем Баракаєвим, UGS '16, Andover '20, Stanford '24.

Movadex

Movadex

Неодноразово нагороджена агенція з розробки та дизайну програмного забезпечення, яка пропонує свої послуги стартапам всього світу з 2018 року. Вони створюють унікальний та ефективний підхід до кожного проєкту, із яким працюють. Поєднуючи бізнес з мистецтвом, Movadex пропонує інноваційну модель розробки програмного забезпечення з найвищими стандартами якості. Movadex співзаснувала Саломе Мікадзе, UGS '15, Emma Willard '18, Georgetown '22.

AstroSandbox

AstroSandbox

Допомагає українським школярам поглиблено вивчати астрономію та створює важливі зв’язки між молодими астрономами з різних областей України. AstroSandbox організовує вебінари та лекції в Україні, популяризуючи астрономію серед підлітків, а нещодавно лідери проєкту отримали престижний Studway Awards 2020 у номінації “Науковий проєкт”. AstroSandbox заснований Таїсією Карасьовою, UGS '19.

YNGO Plus

YNGO PLUS

YNGO PLUS — неприбуткова організація, яка надає українській молоді безкоштовні освітні ресурси. YNGO PLUS організовує вебінари та онлайн курси на численні теми — від написання ідеального резюме до робототехніки в Україні. Команда організації виграли грант від InScience та UNICEF на створення настільної гри, спрямованої на розвиток критичного мислення та навичок розв'язання критичних ситуацій. Співзанована Нейтаном Сивашем UGS ’20, Dartmouth ’25 та Лілією Алєксановою UGS ’20, Babson ’25.

decided

DecidEd

Неприбуткова організація, що базується в Україні і хоче надати рівний доступ до інформації про українські ВНЗ для всіх учнів незалежно від місця їх навчання та проживання. Учні можуть переглядати справжні відповіді студентів різних закладів освіти щодо якості навчального процесу та можливостей працевлаштування для конкретних спеціальностей. Співзасновницею DecidEd є Наталія Невінчана, UGS '16, Franklin & Marshall '21.

ENGin

ENGin

Програма, яка об’єднує тих, хто вивчає англійську з їхніми ровесниками-носіями мови для щотижневих розмовних онлайн сесій. ENGin заснувала Катерина Манофф, колишня керівниця команди по роботі з коледжами в UGS за підтримки багатьох членів UGS-спільноти.

Mavka

Mavka

Навчальна неприбуткова організація, яка допомагає українським учням, особливо з малозабезпечених родин, підготуватися до випускних тестувань. Платформа пропонує персональний планер, перевірені навчальні матеріали та тести для практики. Головна місія - розвивати культуру самоосвіти в Україні. Mavka співзаснували Артем Лаптєв, UGS '17, Fryeburg '20, MIT '25, Тоня Закорчемна, UGS '16, Fryeburg '19, Dartmouth '24 та Даниїл Озерний, UGS '17, Northfield Mount Hermon '20, Northwestern '25.

Звіти

Інтерактивний список фіналістів/ок (у процесі розробки)

Дмитро Антонович
м. Чернівці, Чернівецька область, Україна
Дмитро Антонович

Бронзовий медаліст International Junior Science Olympiad, співкерівник MathFit (освітній проект), викладач математики, переможець 7 обласних олімпіад та 3 всеукраїнських турнірів з математики, фізики та астрономії, 2-ий к'ю з айкідо

Ipswich School '24
Ukraine Global Scholars '21
Микита Брязгін
м. Дніпро, Дніпропетровська область, Україна
Микита Брязгін Junior

Засновник екопроєкту “EcoDnipro” та онлайн-школи “InnovEd”, веб-розробник, волонтер у притулках для тварин, викладач STEM-предметів та організатор літніх таборів для дітей.

Kingswood School '24
Ukraine Global Scholars '21
Мирослав Бур
м. Кролевець, Сумська область, Україна
Мирослав Бур

Еко-активіст, член Нью Йоркської Малої академії наук, ментор UGS Jr, дослідник в агрономії, срібний призер міжнародної олімпіади з екології "Genius Olympiad 2021", випусник проєктів фонду Кличка

Middlesex School '24
Ukraine Global Scholars '21
Гліб Бурцев
м. Київ, Україна
Гліб Бурцев

Двократний переможець Всеукраїнської олімпіади з біології, 1 місце у обласних наукових конкурсах МАН з біології, екології та хімії, багаторазовий переможець олімпіад міського рівня з хімії та географії; художник ботанічної ілюстрації, піаніст, гравець укулеле

Brown University '26
Ukraine Global Scholars '21
Аліна Виклюк
м. Чернівці, Чернівецька область, Україна
Аліна Виклюк

Багаторазова призерка Всеукраїнських Олімпіад та двічі учасниця Азіатсько-Тихоокеанської Олімпіади з лінгвістики, членкиня національного оргкомітету України, волонтерка у освітніх молодіжних проєктах, художниця, флейтистка та гітаристка, авторка сюрреалістичних новел.

Swarthmore College '26
Ukraine Global Scholars '21
Коцюбинський Владислав
с. Саджава, Івано-Франківська область, Україна
Коцюбинський Владислав Junior

Переможець районних олімпіад з 5 різних предметів, музикант, композитор, розробник програм та штучного інтелекту, учасник змагань з пішохідного туризму.

Repton School '24
Ukraine Global Scholars '21
Дем'ян Волков
м. Мерефа, Харківська область, Україна
Дем'ян Волков

Розробник ПЗ, фрілансер, ментор CodeClub, засновник Cosmopolite, автор ReversoAPI, переможець олімпіад з інформатики та математики, I місце у Всеукраїнському етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу Тараса Шевченка, боксер Muay Thai.

Dulwich College '24
Ukraine Global Scholars '21
Ілля Волошин
Сєвєродонецьк, Луганська область
Ілля Волошин

Фіналіст FLEX, переможець олімпіад з математики, фізики та історії

University of Chicago '26
Ukraine Global Scholars '21
Катерина Гаврищук
м. Київ, Україна
Катерина Гаврищук

Випускниця та менторка проекту Агенти Змін, амбасадорка Школи Успіху, переможниця районних та міських олімпіад з фізики, математики й хімії, випускниця Школи з атомної енергетики, танцівниця, волонтерка

Amherst College '26
Ukraine Global Scholars '21
Артем Гламазда
м. Луцьк, Волинська область, Україна
Артем Гламазда

Фіналіст FLEX, переможець численних регіональних та всеукраїнських біологічних конкурсів, член Пласту, гітарист, співзасновник рок-гурту

University of British Columbia '26
Ukraine Global Scholars '21
Яна Головацька
м. Чернівці, Чернівецька область, Україна
Яна Головацька

Переможниця міжнародної наукової олімпіади IJSO'19, дослідниця Малої Академії Наук в теоретичній фізиці (три рази нагороджена золотою медаллю), активістка за гендерну рівність в науці, засновниця магазину еко-сумок ручної роботи, програмістка, художниця.

New York University Abu Dhabi '26
Ukraine Global Scholars '21
Євгеній Дімов
Kremenchuk, Poltava oblast, Ukraine
Євгеній Дімов Junior

Розробник програмного забезпечення, робототехнік. Розробив робота, який може вільно пересуватись квартирою та уникати перешкоди використовуючи штучний інтелект.

St. Edmund's School '24
Ukraine Global Scholars '21
Єва Зайцева
м. Київ, Україна
Єва Зайцева

Незалежна акторка і режисер, 4 роки акторської майстерності, співзасновниця шкільного клубу англійського театру, волонтерка міжнародної феміністичної організації та онлайн-театру, фіналістка конкурсу анімації LINOLEUM, гравець моделі ООН.

Ukraine Global Scholars '21
Анна-Крістіна Зиндик
c. Біла, Чернівецька область, Україна
Анна-Крістіна Зиндик Junior

МАН дослідниця з економіки, призерка 30+ всеукраїнських змагань з танців, засновниця еко проєкту "Цінуй своє", еко-активістка

Woldingham School '26
Ukraine Global Scholars '21
Владислав Іванісов
м. Запоріжжя, Запорізька область, Україна
Владислав Іванісов

Випускник програми FLEX; член американської NSDA та дебатер; випускник та колишній голова освітнього департаменту Української академії лідерства у Львові; колишній представник Української Волонтерської Служби в Запоріжжі; письменник.

Brandeis University '26
Ukraine Global Scholars '21
Анна Кахановська
с. Нові Петрівці, Київська область, Україна
Анна Кахановська

Співзасновниця Київського шкільного дебатного клубу, 5 кю з карате, волонтерка у School Recycling World, переможниця 8 олімпіад у Києві

Choate Rosemary Hall '24
Ukraine Global Scholars '21
Дарія Кнуренко
м. Чернігів, Чернігівська область, Україна
Дарія Кнуренко Junior

Переможниця олімпіад з французької та англійської мов, фіналістка програми культурного обміну, волонтерка, ко-засновниця книжкового клубу, поетеса, художниця

Bishop Stortford's College '24
Ukraine Global Scholars '21
Ольга Ковач
м. Київ, Україна
Ольга Ковач

Засновниця та волонтерка соціального проекту "Усім серцем", присвяченого поширенню інклюзії, освітня волонтерка та тренерка, переможниця конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з педагогіки в Києві, танцюристка, випускниця Фонду Кличка '19

Georgetown University Qatar '26
Ukraine Global Scholars '21
Тетяна Козачанська
м. Київ, Україна
Тетяна Козачанська

2 місце на Чемпіонаті України з тхеквондо, призерка київського конкурсу-захисту робіт МАН, випускниця Української академії лідерства, художниця, волонтерка.

Washington and Lee University '26
Ukraine Global Scholars '21
Катерина Коломійченко
м. Ніжин, Чернігівська область, Україна
Катерина Коломійченко

Співзасновниця екологічного проєкту «Save Our Planet», програмістка, переможниця 30+ обласних та міжнародних конкурсів з хореографії, дослідниця Малої Академії Наук із зарубіжної літератури, соціальна активістка, волонтерка.

Tabor Academy '24
Ukraine Global Scholars '21
Юля Копалівська
м. Калуш, Івано-Франківська область, Україна
Юля Копалівська

Інтерв'юверка і волонтерка в ENGin; контент-мейкерка у MAVKA і Science Mentoring; переможниця міжнародного хакатону Corruption Discruption; авторка наукових робіт з Іноземних мов та зарубіжної літератури; багаторазова призерка обласних і всеукраїнських олімпіад з української, англійської та польської мов; піаністка і гітаристка; велосипедистка

Annie Wright Schools '24
Ukraine Global Scholars '21
Марія Кравченко
м. Вишневе, Київська область, Україна
Марія Кравченко

Переможниця 19 національних турнірів із фехтування на шаблях, займаюся кінною їздою, дослідниця Малої Академії Наук (МАН) з англійської мови, волонтер у притулку для тварин, переможниця районних олімпіад з англійської мови та зарубіжної літератури.

Episcopal High School '24
Ukraine Global Scholars '21
Влад Крамаренко
м. Кропивницький, Кіровоградська область, Україна
Влад Крамаренко

Співзасновник AI Fresh Station, розробник мобільних додатків у Dev-better (FitTrack project), переможець iCan, INTARG Poland, Warsaw Invention Show та DevChallenge, співзасновник Bodjo.net, волонтер Code Club.

Minerva University '26
Ukraine Global Scholars '21
Валерія Кружкова
Romny, Sumy oblast, Ukraine
Валерія Кружкова

Випускниця FLEX’20, співзасновниця молодіжного екологічного та веганського проєкту LetsGoGreen, багаторазова переможниця регіональних олімпіад з географії, історії та права, менторка Zero Waste School у Фонді Кличко, волонтер у некомерційних організаціях, громадська активістка

Davidson College '26
Ukraine Global Scholars '21
Єлизавета Кухарук
м. Рівне, Рівненська область, Україна
Єлизавета Кухарук

Танцівниця спортивно-бальних танців, випускниця Klitschko Foundation&Aspen Teens, лідерка неприбуткової організації “WiTech Ukraine”, делегатка міжнародного рівня Європейського Молодіжного Парламенту, волонтерка в YBIT International

'Iolani School '25
Ukraine Global Scholars '21
Анна Лавренчук
м. Гнівань, Вінницька область, Україна
Анна Лавренчук

Графічна дизайнерка, увійшла в ТОП-10 учасників на міжнародній IT конференції, лідерка екологічної громадської організації ЕСМУ, призерка 20+ обласних і районних предметних олімпіад, власниця магазину шоперів з кастомізованою вишивкою, музикантка, художниця

'Iolani School '24
Ukraine Global Scholars '21
Дарія Лук'яненко
м. Херсон, Херсонська область, Україна
Дарія Лук'яненко

Дослідниця у галузі біології, членкиня Нью-Йоркської академії наук, переможниця 10+ міських й обласних олімпіад, багаторазова переможниця обласних і всеукраїнських конкурсів з вокалу, піаністка, композиторка, засновниця молодіжної організації "Спадщина України," президентка школи

Deerfield Academy '25
Ukraine Global Scholars '21
Сергій Малевич
м. Рівне, Рівненська область, Україна
Сергій Малевич

3-тє місце на Всеукраїнській олімпіаді з хімії та 2-ге місце на ІІ етапі конкурсу-захисту МАН з хімії, переможець ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії, фізики та економіки, актор театральної студії, займаюся тенісом.

Milton Academy '24
Ukraine Global Scholars '21
Максим Матвієвський
с. Трипілля, Київська область, Україна
Максим Матвієвський Junior

Переможець обласного етапу МАН з фізики, срібний призер міжнародної олімпіади з екології "Genius Olympiad 2022", 2 місце у Maff Metaverse Hackathon, голова шкільного самоврядування, викладач англійської, екоактивіст, веброзробник, дизайнер, фотограф

Eastbourne College '24
Ukraine Global Scholars '21
Ігор Махиня
м. Київ, Україна
Ігор Махиня

Відібраний для участі у International Junior Science Olympiad, триразовий переможець Всеукраїнського конкурсу «Фінансовий геній», переможець численних міських олімпіад з фізики, астрономії, інформаційних технологій та географії; програміст та астрофотограф, волонтер.

Masters School '24
Ukraine Global Scholars '21
Антон Мельничук
смт. Локачі, Волинська область, Україна
Антон Мельничук

Переможець Національних фестивалів і конкурсів у номінації гітара, програміст, SMM та дизайнер у ГО "ЕСМУ" (екоосвіта), розробив брендовий веб-сайт, волонтер у Фонді Кличко, призер обласних олімпіад та турнірів з ІТ, фізики та математики.

Yale University '26
Ukraine Global Scholars '21
Акулов Микола
м. Чернігів, Чернігівська область, Україна
Акулов Микола

Програміст, фізик, срібний медаліст на міжнародній технологічній виставці у Малайзії з освітнім проектом «Graph», дизайнер у проекті Мавка, волонтер у сфері освіти.

Annie Wright Schools '24
Ukraine Global Scholars '21
Ліза Назарук
м. Нововолинськ, Волинська область, Україна
Ліза Назарук

Переможниця обласних олімпіад з математики та хімії, 1-е місце на обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з лінгвістики, піаністка

Emma Willard School '24
Ukraine Global Scholars '21
Кароліна Найдон
м. Дніпро, Дніпропетровська область, Україна
Кароліна Найдон

Переможець обласного конкурсу Малої Академії Наук у секціях історії&біології, учасник наукових конференцій, всеукраїнський спікер TED-Ed, делегант всеукраїнської Моделі ООН 2019, дослідницька група в проекті-розробці “EcoDnipro”, волонтер, піаніст

Vassar College '26
Ukraine Global Scholars '21
Поліна Панасенко
м. Вишгород, Київська область, Україна
Поліна Панасенко

Переможниця міського конкурсу-захисту МАН з англійської філології і маркетингу, учасник Моделі ООН протягом 3 років, засновник та головний редактор онлайн-видання “Горизонти”, голова шкільного самоврядування, Скаут-патрульний лідер, волонтер, фотограф-самоучка.

Gould Academy '24
Ukraine Global Scholars '21
Тетяна Перегінець
Львів, Львівська область, Україна
Тетяна Перегінець

Співзасновниця еко додатку 'Мальва', призерка 9 міжнародних конкурсів з програмування, дослідниця в NYJAS, членкиня Федерації Дебат України та переможниця національних дебатних конкурсів, волонтерка в ENGin та CoderDoJo Mentors

Smith College '26
Ukraine Global Scholars '21
Олена Руккас
м. Харків, Україна
Олена Руккас

Автор наукової роботи з економіки, переможець Всеукраїнського турніру юних істориків, переможець обласних змагань з легкої атлетики, переможець обласних олімпіад з програмування, IT, математики, фізики та історії, колишній член Національної юніорської збірної з шахів

Taft School '24
Ukraine Global Scholars '21
Артур Савчій
м. Калуш, Івано-Франківська область, Україна
Артур Савчій

Молодий член New York Academy of Sciences, дослідник Малої Академії Наук з Економіки, співзасновник та Android розробник Dumka, data scientist, засновник та вчитель в клубі програмування, бігун на довгі дистанції, орієнтувальник.

Gould Academy '24
Ukraine Global Scholars '21
Катерина Салтовець
м. Ірпінь, Київська область, Україна
Катерина Салтовець

Призерка міжнародних олімпіад з астрономії та астрофізики, переможниця міжнародних конкурсів з візуального мистецтва, волонтерка в освітньому проекті АстроПісочниця, викладачка в математичному гуртку

Lehigh University '26
Ukraine Global Scholars '21
Анастасія Сервинська
м.Коростень, Житомирська область, Україна
Анастасія Сервинська Junior

Промоутер толерантності та інклюзії, волонтер у місцевому Домі для людей похилого віку, творець позитивних змін, екологічний та громадський активіст, художник, гравець у теніс та бадмінтон.

Glenalmond College '24
Ukraine Global Scholars '21
Олександр Сінгаївський
м. Чернівці, Чернівецька область, Україна
Олександр Сінгаївський

Цифровий художник та оратор, розробляв та презентував екологічні стартапи і стратегії для Diamond Challenge 2019 та 2020

Jacobs University Bremen '26
Ukraine Global Scholars '21
Адріана Солдат
c. Голинь, Івано-Франківська область, Україна
Адріана Солдат

МАН дослідниця з математики і фізики, багаторазова переможниця обласних олімпіад і турнірів з математики та фізики, директор відділу проектного менеджменту в неприбутковій організації “WiTech Ukraine”, засновниця “PROмолодь”, випускниця Фонду Кличка, піаністка, соціальна волонтерка

Ethel Walker School '24
Ukraine Global Scholars '21
Марія Сорокіна
м. Ковель, Волинська область, Україна
Марія Сорокіна

3 місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з Педагогіки, досвідчена в орієнтуванні та спортивному туризмі, акторка, менеджерка проекту "Подаруй мрію дитині Героя", членкиня неурядової організації "Контур", волонтерка міського Молодіжного Центру.

Geogetown University Qatar '26
Ukraine Global Scholars '21
Ярослав Спицький
м. Дніпро, Дніпропетровська область, Україна
Ярослав Спицький

Переможець обласних олімпіад з хімії, перше місце в обласному чемпіонаті з веслування, призові місці у районних олімпіадах з історії та англійської мови, та призові місця на обласних змаганнях з веслування в різних човнах

Suffield Academy '24
Ukraine Global Scholars '21
Аделіна Стулень
м. Кролевець, Сумська область, Україна
Аделіна Стулень

"Ко-організатор екологічного проєкту ProBatareiky, волонтерка ENGin, ко-керувала місцеву молодіжну раду ""Створюємо майбутнє"" (організовувала соціальні та екологічні проєкти), скрипачка та гітаристка, художниця, хореограф "

Georgetown University Qatar '26
Ukraine Global Scholars '21
Артем Тартаковський
м. Одеса, Одеська область, Україна
Артем Тартаковський

Переможець олімпіад з Математики, Економіки, Астрономії та Програмування, робота МАН з економіки, віце-президент школи, створювач декількох шкільних клубів

Woodberry Forrest School '25
Ukraine Global Scholars '21
Лев Тартаковський
м. Одеса, Одеська область, Україна
Лев Тартаковський

Призер міжнародний олімпіад з астрономії, багатьох всеукраїнських олімпіад з астрономії та фізики, та всеукраїнського етапу конкурсу-захисту наукових робіт Малої Академії Наук України, гітарист.

Woodberry Forrest School '25
Ukraine Global Scholars '21
Олена Тесля
м. Дніпро, Дніпропетровська область, Україна
Олена Тесля

Член команди FIRST Robotics Competition; дослідник Малої Академії Наук у технічних науках; переможець багатьох обласних олімпіад з математики, фізики та ІТ; займаюсь 3Д моделюванням; поет; художник; учасник кількох некомерційних проектів

Berkhamsted Sixth Form '24
Ukraine Global Scholars '21
Мілослав Ткач
м. Чернігів, Чернігівська область, Україна
Мілослав Ткач Junior

Засновник Чернігівського міського учнівського парламенту, переможець міжнародних та численних всеукраїнських, обласних та міських футбольних турнірів, віце-президент Чернігівської СЗСШ#1, фіналіст Competitive College Club, волонтер, громадський активіст

Harrow School '24
Ukraine Global Scholars '21
Тетяна Ткаченко
м. Лозова, Харківська область, Україна
Тетяна Ткаченко

"Тележурналістка, активістка, відеомейкер та кінорежисер, багаторазова переможниця національних та міжнародних медіаконкурсів, член Європейського молодіжного парламенту, аламна Girl2Leader Україна, амбасадорка Moonshot Pirates, голова ГО ЕСМУ у Харкові. "

Ukraine Global Scholars '21
Нікіта Усатюк
м. Київ, Україна
Нікіта Усатюк

Лідер PR-підгрупи в роботохнічній команді, отримав нагороду “Dean’s List” у Стамбулі, переможець олімпіад з історії і права, автор досліджень з соціології та релігієзнавства, номінант Президентської стипендії, графічний та 3D-дизайнер, дебатер

Harrow School '24
Ukraine Global Scholars '21
Софія Халік
с. Новопілля, Дніпропетровська область, Україна
Софія Халік

Випускниця школи "Агенти Змін. Діти" '19, студентка міжнародного бакалавріату '22, переможниця міських олімпіад з німецької мови, волонтерка, співачка

University of North Carolina at Chapel Hill '26
New School International School of Georgia '22
Ukraine Global Scholars '21
Марія Чечель
смт. Нью-Йорк, Донецька область, Україна
Марія Чечель Junior

Автор міського муралу «Можливості поколінь», екологічна та громадська активістка, організатор ігрових заходів для підлітків, цікавиться психологією, графічним дизайном, вчиться грі на гітарі.

Rugby School '24
Ukraine Global Scholars '21
Олексій Шебанов
с. Івківці, Чернігівська область, Україна, родом із Харцизька
Олексій Шебанов

Співзасновник й проєктний менеджер UkrTeenScience, СЕО Science Mentoring, co-CEO GSorb, лідер української команди на International TOS Biology Bowl, багаторазовий учасник BrainBee, член EYP, поет

Brown University '26
Ukraine Global Scholars '21
Наталія Шийка
м. Великі Мости, Львівська обоасть, Україна
Наталія Шийка

Екоактивістка, організаторка численних очистних заходів й еко-проєктів, переможниця багатьох національних еко-конкурсів. Співзасновниця "WiTech Ukraine", волонтерка YBIT & ENGin.

Taft School '25
Ukraine Global Scholars '21
Олександр Штільгойз
м. Житомир, Житомирська область, Україна
Олександр Штільгойз

Переможець конкурсу-захисту Малої Академії Наук України у сфері педагогіки, амбасадор творців Європейської спадщини в Україні, автор соціально-значущої та наукової літератури, лауреат Стипендії Президента України для молодих письменників та митців

Lafayette College '26
Ukraine Global Scholars '21
Данило Шудренко
м. Харків, Харківська область, Україна
Данило Шудренко

Переможець Всеукраїнського Турніру Юних Фізиків; багаторазовий переможець обласних оліміад з математики, фізики, інформатики та хімії; ЛГБТ+ активіст; сертифікований фітнес-тренер

Haverford College '26
Ukraine Global Scholars '21
Тарас Яіцький
м. Дніпро, Дніпропетровська область, Україна
Тарас Яіцький

Багаторазовий переможець олімпіад з програмування, географії та історії, капітан міської FIRST Robotics Competition команди YOVi 8504, інтернаціональний делегат Європейського Молодіжного Парламенту, волонтер у YNGO PLUS та Simply Neuroscience.

St. Mark's School '24
Ukraine Global Scholars '21
Ярослава Ящук
м. Київ, Україна
Ярослава Ящук

Засновниця "Talks Outside the Box", фіналістка RISE 2021, промовець TED-Ed Club, громадська діячка, випускниця Фонду Кличко & Агенти Змін, фіналістка Олімпіади від ПриватБанку(номінація найкреативніша бізнес-ідея), митець.

Williams College '26
Ukraine Global Scholars '21